Vakumlu & Buharlı Tencere

Şimdi Satın Al

Sağlıklı ve Pratik Pişirme Deneyimi

Vakum teknolojisi sayesinde yemekleri daha hızlı, daha sağlıklı ve daha pratik bir şekilde pişirmenizi sağlar. Vakum, yemeklerin lezzetini ve besin değerini korurken pişirme süresini kısaltır.

Şimdi Satın Al

Vakum Boşaltma Düğmesi

Vakum boşaltma düğmesi sayesinde tencerenizin kapağını gönül rahatlığıyla beklemeden açabilirsiniz.İçerisindeki buhar basıncının boşaltılmasıyla patlama riskini ortadan kaldırır.

A title

Image Box text

Gülsan Vakumlu Buharlı Tencere

A title

Image Box text

Labirent Örüntülü İç Dolaşım Sistemi

Kapağın içinde yer alan kabartılı yapısı sayesinde tencere içerisindeki buharın  dolaşmasını sağlayarak yemeklerinizin aromasını ve lezzetini korur.

Güvenli Kilitli Kulplar

Pratik kilitli kulpları sayesinde kapağın açılmasını engeller.

A title

Image Box text

Farklı Renk Seçenekleri

Kilitli Kulplar

Green tea

Hiç böyle bir tencere kullanmamıştım gerçekten aşırı kolay aşırı pratik.Düdüklü tencere gibi patlama riski korku vs yok. Vakum boşaltma düğmesine bas ve direk aç bekleme falan yok. Tek kelimeyle mükemmel. Teşekkürler Gülsan.

Be*** Er***

Alırken tereddütlerim vardı fakat gerçekten iyi ki almışım dediğim ürün. Çok hızlı ve pratik gerçekten de yıllardır yediğimiz yemeği daha lezzetli yaptı.

Gül*** Yal***

Gerçekten mükemmel bir ürün. Düdüklü tencereden pratik ve tehlikesiz. Vakum boşaltma düğmesine basmamla açılması bir oluyor. Teşekkürler Gülsan…

Y*** G***